Punn 07.11.19 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tervist, pildil olev punn tekkinud munandite peale, asetseb naha all, on ka olnud peenise peal selline meenutab naha alust vistriku, veidi häiriv algul. Millega võiks tegu olla

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Enamasti on tegu rasunäärme põletikuga. Kui häirib, saab rakendada lokaalset põletikuvastast ravi. Selleks peaks aga meestearti vastuvõtule jõudma. Enamasti taandub iseenesest.