Kas võib olla Psoriaas? 11.07.19 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,
Probleemiks punased laigud peenisepea peal. Eesnaha alt koguaeg niiske ja sügelev. kui eesnahk pealt ära tõmmata ja lasta kuivada, siis naha kuivamisel hakkab nahk kettendama ja ilmuvad välja väikesed haavad. Olen määrinud lugematul arvul klotrimasooli ja travocorti, aga ei ole abi. Probleem kestnud umbes 8a. Natuke üle 2 aasta tagasi levis probleem ka tuharate vahele ja lahklihale. Samal ajal tekkisid põie probleemid ja probleemid kõhuga.(Tihe urineerimine ja kõht lahti) Ka tekkis samal ajal probleem liigestega. Viimasel ajal tekkinud juurde soolatüükaid. Olen viimased 6 nädalat võtnud väikeste vahedega antibiootikume. Pärast 3 nädalast kuuri järjest antibiootikumi KLACID tõmbasid kõik probleemid esmakordselt tagasi. Kui lõpetasin kuuri, siis paari päeva möödudes hakkasid probleemid jälle pihta. Antibiootikume võtan põskkoopa põletiku raviks.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Esmalt soovitan mitte käia arstide juures, kes haiget kohta vaadata ei julge/ei taha!
8 aastat kestnud ja kümneid arstivisiite näinud probleemi suhteliselt hägusa pildi alusel interneti teel kahjuks ära ei lahenda. Nahapõletikud on harva (kui üldse) ainult seenest põhjustatud - siit ka vastus, miks probleemid pole laheneneud. Tulge vastuvõtule, vaatame teid üle ja püüame lahenduse leida.