Punetus reie siseküljel kubemepiirkonas, kas on käsimüügi ravimit mida kasutada? 27.04.19 / Meestearst

Külastaja küsib:

Punetus reie siseküljel kubemepiirkonas, kas on käsimüügi ravimit mida kasutada?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegu on klassikalise reievoldi põletikuga. Soodustavateks teguriteks on ülekaal, hõõrdumine pesust või spordiriietest, kehvapoolne hügieen. Kui käivitavad/alalhoidvad tegurid kõrvaldada, siis taandub mõne nädalaga. Kiiremini saab ravimitega. Praegu üsna algjärgus - soovitan vastuvõtule tulla.