Suur hulk punne peenise juurel ning peenisel 23.03.19 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, mure on järgmine: Lühikese perioodi jooksul on peenise juure ümbere ja peenisele tekkinud suur hulk väikeseid punne. Punnid on nahaga samat tooni ja valu ning sügelust ei põhjusta. Enamus on väikesed, mõni pisut suurem. Kas need võivad olla pärlpaapulid mille kohta internetist lugesin või on tegemist mõne haigusega?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui need punnid on tekkinud hiljuti, siis on suure tõenäosusega tegemist haigusliku muutusega. Ilma pildita/läbivaatuseta targemat midagi öelda ei oska. Soovitan pöörduda kontrolliks suguhaiguste arsti või meestearsti vastuvõtule.