Mäda punn munandil 29.01.19 / Meestearst

Külastaja küsib:

Paremale munandi poolele tekkis punetus mis muutus ööga mäda suureks mädanevaks punniks. Päeval läks see punn katki. Aga mäda tuleb ikka ja kubeme juures kiitus tunne. Mida peaks tegema ja kas asi TÕSINE? Ps hais jube ometi pesen 2 korda päevas. Valus istuda ja astuda

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kiiresti arsti juurde! Esimese asjana tuleks välistada suguhaigused. Seega visiidle kaasa esmaskuse analüüs. Koheselt saab alustada põletikuvastase raviga.