Peenise pea ühendusnahk pärast seksi hell ja hõõrdunud 04.09.18 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere

Kusagil aasta aega tagasi hõõrusin peenise pea ühendusnaha vale kondoomi kasutamisega ära. Pärast mida üritasin rahulikult taastuda, aga täielikku paranemist ei ole toimunud. Igakordselt seksi ajal nahk hõõrdub ja pea kipitab.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui probleem pole aastaga paranenud, siis oleks ikkagi kõige targem meestearsti vastuvõtule tulla. Põletik on pildilt näha, kuid täit selgust asja osas ma siit ei saa. Kui tulete, siis oleks hea 24 tundi peenist mitte pesta - vajadusel saab siis kohe ka uuringud võtta.