Kas pean muretsema 11.04.18 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kõik algas umbes 2 aastat tagasi kui sõin testosterooni tablette ,peale seda algasid hädad . Puusakohale lõi pakitsustunde ja paremasse jalga lõi surina .Tehti eesnäärme uuringud (eesnääre oli suurenenud ,Psa oli 0.43) muu kõik oli korras põletikku ei olnud , paar kuud tagasi lõi selga valu ,tegin uuesti uuringud, eesnääre oli 14g ja pehme (Psa oli tõusnud 0.53 ) , arsti sõnul ei pea muretsema , et kõik on korras . Kuid ei ole korras vaevused(puudub hommikune erektsioon, pakitsustunne) on ikka ja selga on ka valu tulnud ? LIsan UH pildi. Oskate öelda mida peaksin edasi uurima?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Sellise pildi alusel kahjuks midagi tarka öelda pole võimalik. Puusa ja jalga ulatuva valu puhul peaks uuringutega alustama esmajoones selja poolelt. Erektsioonipuuduse osas tasuks siiski meesterasti vastuvõtule tulla. Seda enam, kui probleemid seotud anaboolset ainete tarvitamisega.