Suguhaigus? 18.12.17 / Meestearst

Külastaja küsib:

Umbes 8 päeva tagasi purunes kondoom Tai prostituudiga vahekorras olles. Sellised sümptomid nagu antud pildil avaldusid 2-3 päeva tagasi. Eesnaha alt ja eesnaha ots sügeleb ja õrnalt kipitab. Urineerimisel valu tunda ei ole. Kas olen saanud külge endale mingisuguse suguhaiguse ja milliseid teste täpsemalt tegema peaksin?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pildi pealt vaadates tüüpiline peenise pea põletik. Arvestades ajalugu, siis tuleks kindlasti alustada suguhaiguste uuringutest. Lisaks peaks tegema ka eesnaha külvi. Täpsem info: https://www.kliinikum.ee/meestekliinik/loe-enne-visiiti