Punnid eesnaha all 09.12.17 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kaks nädalat tagasi tekkisid valged kandilised punnid eesnaha alla ..ja neid esineb igas küljes (ring). Ei sügele. Juurde ei ole tekkinud ja ära ka ei lähe. Tegin pildi.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist on suure tõenäosusega papiloomiviirusest (HPV) tingitud kondüloomidega. Tegu on põhiosas sugulisel teel leviva haigusega. Travi on tõhus, aga tegu retseptiravimiga. Soovitan pöörduda kas meestearsti või nahaarsti vastuvõtule!