Peenis on paistes, mida teha ? 05.11.17 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, seega täna hommikul ärgates avastasin et peenis on kuidagi paiste tõmmanud, mida aega edasi seda rohkem paiste läheb. Paistetus on peaaegu kogu peenisel ainult peenise juurel ei ole paistetust. Vahekorras pole lähiajal olnud. küsimus olekski et on see mingi suur probleem ? või kaob see ära ?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui paistetus süveneb või paistes nahk muutub punaseks, tuleb kohe erakorralise meditsiini osakonda pöörduda. Võimalik, et tegemist on nahaaluse koe põletikuga, mis saab alguse enamasti miskist naha (mikro)traumast. Masturbatsiooni järel? Kui seis stabiilne või taandub, siis tasuks ikkagi meestearstile ette näidata.