Erektsiooni häired 21.05.17 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere olen hädas erektsiooni häiretega. Peenis ei lähe täielikult kõvaks ja vajub sekunditega .ei suitseta ega tarbi alkoholi olen normaal kaalus käin regulaarselt jõusaalis. Olen proovinud vigrat ja cialist kuid nende abi vähene. Samas põen Juba üle 5 aasta ärevus häiret . kas see vöib olla sellest? Ja olen ka tähelepannud et uue partneriga on asi alati hullem sest kardan et ei saa hakkama. On mul lootust veel kuidagi oma seks elu korda saada ? Olen kuulnud mingitest süstidest kas need aitavad alati? Lisaks on veel seksiisu kadunud .mõistus nagu ütleb et tahaks seksida aga ei teki enam eriti seda kihku

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Erektsioonihäirel on alati põhjus. Arvestades vanust ja siinset kirjeldust, siis kahtlustaksin esmalt kahte teemat - ärevushäire ja meesuguhormoonide tasakaalunihe. Arvestades vanust, on probleem kindlasti lahendatav. Kuidas, seda saab siiski arutada peale läbivaatust ja uuringuid. Usun, et peenisesiseste süstide (tõesti kõige võimsam erektsiooni tekitav ravim!) vajadust ei ole.