laigud peenise?? 28.10.16 / Meestearst

Külastaja küsib:

umbes nädal tagasi tekkisid laigud,,kas põhjust muretsemiseks??vöi on lihtsalt pesuainest,,,vahel nagu väkseid valged nahatükke nende kohtade peal,vahel heledamad laigud nagu hakkaks ära kaduma aga siis jälle punakamad,ehk oskate mingit ravimit soovitada??kas suguelu vöib elada?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegu atüüpilise peenise pea põletikuga. Põhjus võib olla nii mikroob kui ka lihtsalt keemiline ärritus. Võib taanduda ise, enamasti vajab siiski korralikku ravi. Ravimid sisaldavad hormooni ja pole ilma retseptita kahjuks kättesaadavad. Pöörduge perearsti või vajadusel meestearsti vastuvõtule.