Midagi närib 16.03.16 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,

Mul midagi närib aeg-ajalt suguti otsas.
Ei teagi, kas see on rohkem närimine või sügelemine.
Kas selle vastu on mingit käsimüügi ravimit apteegist saada või tuleks arsti juurde pöörduda ja teste teha.
Ja tundub, et kui magada kõhuli siis esineb seda närimist rohkem.

Kas alkoholiga (40% või 80%) loputamist võiks proovida?

NB! Olen abielus 5a. ja suguelu olnud ainult ühe naissoost partneriga.
Nüüd on ta 7kuud rase ja ei ole kaebusi olnud.

Mulle tundub, et see on rohkem nagu suguti sisemine probleem.

Vastuse eest ette tänades,

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Peenise tipu piirkonna ebamugavus on üheks tüüpiliseks eesnäärmepõletiku tunnuseks. Peenise sisemistest muredest võib sellist tunnet anda aga peenise plastilise tihenemise haigus. Alustada tuleks siiski läbivaatusest ja esmaskuse süvaanalüüsist. Tulge vastuvõtule.