Põletik eesnahal 28.12.15 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olin vahekorras võõraga ilma kondoomita ning päev peale seda hakkas eesnahk valusaks minema ja paistetama. Tänaseks on sellest möödas 8 päeva ja olukord ei ole paremaks läinud. Põletik on äärmiselt valu, raske on urineerida ja isegi kõndida. Pöördusin ka EMO-sse, kus öeldi et see võib olla herpes ja mu eesnahk puhastati ja kirjutati antibiootikumid (Azithromycin Krka) mida oli pakis kolm tükki ja tuli võtta kolm päeva. Täna võtsin viimase antibiootikumi, kuid olukord pole paremaks läinud ja tundub et veel läheb hullemaks, kuna paistetus pole alanenud ja peenise pea peale on tekkinud valge vill ning naha peale hakkavad tekkima punased täpid. Lisaks sellele on tekkinud kubeme piirkonda vasakule poole valus muhk, mis tundub et on veel laienenud. Lisaks kõigele oli mul täna hommikul palavik 37,5.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Saan aru, et olete juba arsti vastuvõtule jõudnud. Sedalaadi põletikud on pea alati tekitatud mitmetest mikrobidest ja ka seentest. Just viimase tõttu ilmselt ravi ei aidanud.