Imelikud väiksed punnid eesnahal 27.12.15 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.

Probleem on selline, et suguti eesnahale on tekkinud väiksed punnid nagu piltil ka näha kokku on neid 15 ringi ning need pole ära kadunud. Asuvad ainult eesnaha ülemises osas. Mingeid muid sümptomeid hetkel pole ise taiunud. Kas oskate öelda millega on tegu ning kuidas seda ravida.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Resolutsioon ei ole piisav, et peenusteni näha. Siiski on esmaseks kahtluseks teravad kondüloomid. Kui probleem on püsinud nii kaua siis lootust, et need niisama, ilma ravita, taanduvad on suhteliselt väike. Tulge meestearsti või naha-suguhaiguste arsti vastuvõtule.