Peenise imelik suuruse muutumine ja olek. 10.08.15 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tervitus.
Nimelt on mind juba aastaid vaevanud probleem peenise suurusega lõtvunud olekus.
Probleem siis selline, et lõtvunud olekus on peenis minu arvates naeruväärselt väike ja kui veidi seda hõõruda või katsuda, siis muutub see normaal suuruseks lõtvunud olekus.( ei kõvastu hetkega, vaid saavutab minu arust normaal suuruse)

Pildi peal on püksis olles on minu peenis enamus aeg sellises suuruses. Häbi on käia teistega näiteks saunas või teistes avalikes pesemis kohtades, rääkimata veel kodus alasti käimisest, kui lõtvunult on ta selline(nagu pildil) alatihti pean teda veidi hõõruma, et paistaks veidigi mehelikum peenis. Ma ei tea milles on probleem. Kas halb verevarustus või milles on probleem?

Sooviks, et see oleks igas olukorras selline normaalsem, mitte muutuv. Enamus aeg on minu peenis püksis olles väga väike ehk siis teisisõnu nagu mõnel 10 aastasel.

Pilt mille saadan teile, on peenis veidi suuremas olekus hetkel, kui muidu tavaliselt, tavaliselt on ta kaks korda väiksem ja peeneb, kui antud pildil.

Üks probleem on veel lisaks neile eelnevatele, erutun alatihti jube kergelt, näiteks naisega suudeldes, kõvastub mu peenis sekunditega, samamoodi, kui naine mind silitab, hakkab põhimõtteliselt kohe kõvastuma. Naisega eelmängu tehes ja seksima hakates, kõvastub mu peenis juba esimestel puudutustel.
Kõige häirivam on see, kui naisega pikemalt suudeldes, kõvastub mu peenis hetkega. See ei ole minu arust normaalne, et see niimoodi teeb. Näiteks erutavatest asjadest mõtlema hakates, kõvastub mu peenis sekunditega. Rannas kellegi naise suuri rindu märgates, kõvastub hetkega. Näiteks kui alustan naiste rindade mudimist, hakkab kohe ka peenis kõvastuma. Naisel polegi mõtet minu puhul eelmängu teha, kuna peenis kõvastub juba siis, kui me suudleme jne.
Peale seksi ja orgasmi saamist ning seemnepurske järel muutub mu peenis umbes 5 minuti jooksul samasuguseks väikseks nagu pildi peal. Miks see nii on? Miks ta ei ole mul ühesuurune koguaeg?

Probleem on ka seksides, kuna tunnen, et erutun liialt kiirelt ja selle tagajärjel tuleb ka kiiremini ära ja tundub, et naisele sellest ei jätku. Aeg ajalt suudan ka kiiremini ja kauem vastupidada.

Andke palun nõu, mida teha, et minu peenis oleks normaal suurune koguaeg, olenevalt asjaoludes.
Mida teha, et peenis ei kõvastuks iga väiksema/pikema suudluse ja iga silituse puhul või muul erutava asja puhul.

Suured tänud!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Klassikaline mehelik düsmorfofoobia. Liiga väike, liiga kiire jne. Kõik mehed ei ole pornonäitlejate varustusega. Peenise suurus sõltub stressreaktsioonist - näiteks külmas on väiksem. Tegemist on kaitsereaktsiooniga. Mida rohkem stressate, seda väiksemaks jääb. Kuna olete endale neid muresid korjanud palju, siis soovitaksin teil külastada noormeeste nõustajat. Endale lähima leiate amor.ee keskkonnast