Eesnäärme sekreedi analüüs 19.12.14 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Sain kätte eesnäärme sekreedi analüüsi tulemused. Kuna arsti vastuvõtt on alles 1 kuu pärast, siis kas saaksite anda mulle kommentaari analüüsi kohta varem?

Abstinentsi kestus: 3
Bakterid sekreedis: Mõõdukalt
Sekreedi kogus: 0,05 mL
Iseärasused2: L+++, ÜR 1-0-0-1
Tuumaga rakud: 0%
Neutrofiilid: 3%
Neutrofiilid: 0.00
Ümarrakud: 0.1 milj/L
Tuumata rakud: 97%
Monotsüüdid: 0%
Uriini ribaanalüüs 2:
Erütrosüüdid 10 mikroL

Uriini ribaanalüüsi 1 ja muud näitajad NEG või normis.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Veresooned eesnäärme ümber ei tähenda sugugi põletikku! Ka analüüside alusel põletikku ei esine. Vaba PSA määramine on minu tänaste teadmiste alusel raha raiskamine, eriti 32 aastasel mehel.