Urineerides valu ja eesnaha alt märg? 28.10.14 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.
Milles võib probleem olla? Hakkas siis kõik kuskil 3-4 nädalat tagasi, kui tundsin, et hommikul urineerides on peenises selline imelik valu või tundub nagu uriin oleks liiga kuum. Nüüdseks on valu küll kadunud kuid kuidagi ebameeldivalt soe või tuline on ikka uriin. Ning samuti samal ajal hakkas eesnaha alt ebameeldivalt märjaks minema ning samuti lõhnab teisiti kui muidu. Pesin eelnevalt ja pesen ka nüüd peenist regulaarset kuid ikkagi läheb eesnaha alt märjaks või niiskeks. Uue partneriga oleme harrastanud kaitsevahenditta suguelu aga probleemid tekkisid alles poolteist kuud peale esimest vahekorda.
Milles võib asi olla ja kuidas saada nii, et eesnaha alune poleks enam märg?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist on üsna selge kusiti ja eesnaha põletikuga. Siin oleks vaja ära teha nii suguhaiguste kui ka eesnahapõletiku uuringud. Pöörduge Ülikooli meestekliinikus vastuvõtule! Juba praegu on näha haiguse krooniliseks muutumise trendi. Ilma uuringuteta siin nõu anda pole võimalik.