Kas on põhjust muretsemiseks? 13.01.14 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kui eesnahka alla tõmmata siis, n.ö pea alla on tekkinud selline nagu paistes veresoon vms. Asetseb vasemal pool, ei ole tervet tiiru ära.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Suure tõenäosusega on tegemist umbunud lümfisoonega. Kui häda ei tee, siis pole ka ravi vaja. Taandub/imendub ära enamasti 1-2 kuu joosul. Kui on miskeid valusid-ebamugavustundeid või tekib punetus, siis tasub vastuvõtule tulla.