Eesnaha all imelik randiga pind. 23.12.13 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, märkasin, et mul on tekkinud peenise eesnaha ja peenisepea vahelisele alale imelik heleda randiga koht (pildil punase ringiga märgitud). Mingi aeg oli vist seal korraks väike punn või midagi ja nüüd siis selline. Olnud on see nii 2 aastat, kui peenise eesnaha alt on kuiv, pole seda märgatagi, aga peale trenni, kui piisavalt higistatud, muutub see nagu heledamaks. Kas see on mingi normaalne asi seal või peaksin muretsema?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Vana kroonilise põletiku pilt. Kui 2 aastat olnud stabiilne ja häda pole teinud, siis ei tasu vast mutetseda. Vastuvõtule tasub tulla kui suureneb või tunda hakkab andma.