Eesnaha eemaldamise järgsed niidid 18.11.13 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere
Sai mõni päev rohkem kui 3 nädalat tagasi tehtud eesnaha eemaldamine, kuna see oli liiga kitsas ja peale opi öeldi, et niidid sulavad ise umbes 2 nädala pärast, kuid ka kolme ja poole nädala möödudes on niidid suuremas osas alles.

Kas peaksin sellega mõne arsti poole pöörduma, kes need eemaldaks?

Tänan vastuse eest!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Operatsioonijärgsed mured tuleks läbi arutada teid opereerinud kirurgiga. Tema teab millisedi niite kasutatud on ja kas vaja eemaldada või kaovad need ise. Kas järekontrolli ei kutsutud?