Kubemes imelik paistetus 13.11.13 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,
mul on imelik pauna moodi asi, mis hakkab suguti kõrvalt, paremalt poolt ja läheb kubemejoonega ülespoole nii u 5 cm. Vahepeal on see suurem ja
vahepeal pole peaaegu üldse, ei tea, millest see sõltub. Selline tunne, nagu see oleks õhku täis, vahepeal koriseb nagu kõht. Mõnikord nuusates on tunne, nagu see paisuks.
Lisan pildi, sest raske on seda kirjeldada.
Ja peenise peal on valged punnid, mis on naha alla, need ei häiri ega ole valulikud.
Kas asi on tõsine ja mis ma peaks ette võtma?

Aitäh

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Suure tõenäosusega on tegemist kubemesongaga. Pöörduge palun oma perearsti vastuvõtule. Tema vaatab üle ja otsutab ravi vajaduse osas.