Kubeme probleem 17.01.13 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere. Mure selline et munanditel on haavandid ja kiheleb ja kuivab. Vahepeal kui on paranenud, siis kihelus jääb aga alles. Ja veel selline mure, et kui rohkem pingutada, siis ka suguelund tilgub spermat, mis on tükkis.

Ette tänades

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Siin tundub olevat tegemist mingi üsna tõsise põletikuga. Kui on äge kusiti põletik (tilgub), siis see võib vahel tekitada põletiku ka munandikotil. Ilma nägemata tarka nõu anda ei oska. Soovitan tulla vastuvõtule. Kui vähegi olnud kahtlaseid sekssuhteid, siis kohe tasuks alustada suguhaiguste testidest.