Nahk narmendab ja valus on seksida. 03.12.12 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tervist, Peenisel eesnahk narmendab, kui seksida, siis on valus. Määrin salvi ja lasen paar nädalat puhata, siis saan jälle seksida, aga peale seda on jälle valus, vb liiga lühike eesnaha kida? Eesnahk on kitsas, käib edasi-tagasi ja läheb katki. Ei tea, saadan selle kohta pildi.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pilti kahjuks juurest ei leia. Lisainfo alusel on ilmselt krooniliset põletikust tingitud eesnaha kitsenemine ja sealt traumad. Eesnaha põletike taga on enamasti partneri(te) tupe põletikud. Seetõttu peaksid probleemi lahendamiseks arsti poole pöörduma mõlemad osapooled.