Punnid peenisepea peal ja eesnaha all 11.10.12 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tekkisid sellised põletikulised ja osad sellised mädased punnid peenise pea peale.
Veel on peenise peal selline hallikas/valge kiht ja kui see maha pesta, siis tuleb alt välja selline põletikuline punane.
Peenis ei ole valus mitte kuidagi pidi, ei ole valus urineerida ega midagi.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist üsna tugeva põletikuga!
Isegi kui mured tänaseks taandunud soovitan kindlasti ära teha suguhaiguste uuringud. Kuni 22 aastastele meestele on need Ülikooli Meestekliinikus tasuta. Kui põletik püsib, siiis peaks kindlasti võtma ka külvi eesnaha alt.