Õrn valu peenise peas 08.11.11 / Meestearst

Külastaja küsib:

E hommikul tundsin peenise peas (ja võib-olla ka jalge vahel, mitte munandites) õrna valulikkust. See on selline imelik kipitus, aga mingisuguseid väliseid tunnuseid ei ole. Hetkel (T õhtul) on peenise peas see ikka alles. Päeval ei märganudki, kuid nüüd on see häiriv.

L ja P olin oma partneriga (kindel partner) vahekorras. Võib-olla sai haiget? Ta on kusjuures kontrollitud ja terve.

Millega võib olla tegemist?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui probleem olemas, siis mina soovitaksin küll sugutrakti põletiku testid läbi teha. Alustada võiks suguhaiguste testidest ja kui need korras, siis kas sperma analüüs või eesnäärme sekreedi uuring eesnäärmepõletiku välistamiseks. Lihtne haigetsaamine selliseid kaebuseid ei põhjusta.