Poisi eesnahk 22.09.11 / Meestearst

Külastaja küsib:

Minu poeg on 8a ja tal on eesnahk suguti otsa küljes kinni. Kinni on üks osa, mitte kõik. Kas ma peaksin muretsema või see laseb ise lahti ühel päeval?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilma konkreetset seisu nägemata on siin tarka nõu anda siiski väga raske. Kui kinni vaid väike osa tagusmisest servast, siis võiks igapäevase vähese venitamisega asja korda saada.