Eesnaha seen 07.08.11 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, dr. Punab

Minu eesnaha seen pole taandunud olenemata paarikuisest korrapärasest klotrimasoolravist. Mida peaksin tegema? Seksuaalvahekorras viimase kahe kuu jooksul pole olnud.

Ette tänades,

H.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Järelikult pole ikkagi ainult seen vaid lisaks ja juhtivalt on tegemist ka mingi muu mikroobiga. Tuleks tulla uuringutele ja teha külvid eesnaha sekreedist. Enne vastuvõttu 24 tundi peenist mitte pesta!