Munandi all imelik ollus 22.02.11 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Probleem on selles, et munandi all on imelik ollus. See on midagi sarnast nagu pildil näha, aga ainult munandi all. Mis asi see olla võiks? Kas midagi ohtlikku? Kas peaks näitama tulema või või saab kuidagi teisiti ravida seda?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilma läbivaatuseta tarka nõu siin anda ei saa.
Kõik muutused munandikotis soovitan siiski meestearstile või noormeeste nõustajale ette näidata.