Peenise pea valutab, kui katsuda 21.02.11 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mu peenise pea (glans) on väga tundlik ja valulik, kui seda katsuda. Kui ma eesnaha pea pealt maha tõmban ja seda katsun, on ta kuiv ja kleepuv. Kui katsuda, siis on valus. Olukord segab väga seksuaalelu, suguühte korral tuleb tihti eesnahk pea pealt maha ning on valus. Valulikkus segab täieliku erektsiooni saavutamist. Kas selline olukord on normaalne, kuidas seda parandada?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Veidi segane jutt. Mida tähendab kogu teadlik elu? Ilmselt on tegemist eesnaha ja peenise pea põletikuga. Võimalik, et ka eesnaha suhtelise kitsusega. Kas hügieeni pool on korras?
Soovitan soojalt meestearsti vastuvõtule tulla. Kuna eesnaha põletik on enamasti seotud partneri tupe põletikega tuleks samaaegselt kontoll läbida ka teie partneril.