Imelik punane moodustis peenisel 12.02.11 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tahaksin teada, millega võib tegu olla. Ei ole valulik. Äärtest koorub natuke nahka ning muutub suuremaks. Alguses oli suhteliselt väike. Täna tekkis uus samasugune väiksem moodustis kubemepiirkonda. Selle pinnal on natuke kõrgemad kohad(pildil heledamad). Kas tegu võib olla millegi tõsisega ning kuhu ma peaksin pöördma? Kas meestearsti juurde tulemisega kaasnevad ka mingid lisatasud?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Nahapõletik. Soovitan pöörduda oma perearsti poole. Alternatiiviks siis noorte nõustamise keskus või ülikooli meestekliinik.