Punane koht sugutiava juures 30.12.10 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tekkis 8 päeva tagasi sugutiava juurde punane punn ( mügarik), pildil näha. Ei valuta. Vahel natuke sügeleb, aga see ei või sellest olla. Enne ka mõnikord sügeles natuke. Urineerides pole midagi ka tunda. Lihtsalt ebamugav punn. Milles asi? Ette tänades.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pilt just suurepärane ei ole. Tundub, et tegemist on kusiti sisekihi tavalisest suurema väljapöördumisega, mis võib olla täitsa normaalne leid. Aga ei saa välistada ka põletikulist põhjust. Kui probleem püsib, siis tasuks ikkagi arsti külastada.