Urineerimine valus, punnid peenisel 13.10.10 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Probleem tekkis pärast suguühet (preservatiivita) oma partneriga. Suuseksi ajal oli hetkeks valus, tekkis väike haav kidale. Ei pööranud sellele erilist tähelepanu, kuni alles järgmisel päeval. Haav oli väga õrnalt kollakas-valge ainega koos ja urineerimine on valus. Eriti urineerimise alustamine. Uriin on tavalist värvi, põis saab korralikult tühjaks ja tihedamini WC-d külastama ei pea kui varem. Ühtlasi märkasin peenisepeal vistriku-sarnast punni. Samuti leidsin kaks pisut õrnemat punni eesnahal. Ei sügele. Lisaks tundub, et väga-väga õrnalt on kubeme kõrvalt ka paistes.

Mida teha? Kas on võimalik apteegist ilma retseptita mingisugust ravimit osta või on tarvis ilmtingimata meestearstile näidata?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilmselt ikka oluline põletik. Mis täpselt peamine murekoht, saab selgeks peale läbivaatust. Soovitaks kiiresti arsti vastuvõtule tulla/minna. Kui meestearstile löögile ei saa, siis tasuks külastada oma perearsti.