Eesnäärme probleem 15.09.10 / Meestearst

Külastaja küsib:

Enne vahekorda peenis jäigastub, vahekorra ajal, enne seemnepurset peenis pehmeneb ja seemnepurset ei toimu. Kas minu vanuses on see normaalne!?. Veel niipalju, et käin öösiti 2-3 tunni tagant pissil, siis tuleb pissit vähe ja aeglaselt.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui eesnääre ikka nii korrast ära, siis pole suurt lootust, et ka seksi pool korras püsib. Soovitan soojalt meestearsti või uroloogi vastuvõtule tulla. Alustama peaks eesnäärmest ja seejärel saab ka seksipoolt jälle järje peale aidata.