Liiga kiire erektsioon 12.06.10 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.
Olen 23-aastane noormees ning mul on probleem selles, et erektsioon tuleb vahekorras liiga kiiresti. Olen oma tüdrukuga juba üle aasta koos olnud ja ikka veel võib erektsioon tekkida vahekorra esimestel minutitel. Mis ma teha saaksin või on olemas selle vastu ka mingeid ravimeid?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Erekstioon on peenise kõvastumine. Ilmselt ikka tegemist varase seemnepurskega.
Kuna antud probleem esineb teil seksuaalelu algusest peale, siis on ilmselt tegemist teie närvikava eripäraga. Kõige targem on kohaneda oma kehaga. Siiski soovitan nõu pidada meestearstiga, kes saab nõustada kuidas oma seksuaalelu sättida ja saab vajadusel kirjutada ka seemnepurset edasilükkava ravimi.