sperma värvus 26.05.09 / Meestearst

Külastaja küsib:

Nimelt küsimus selles, et spermal on teistsugune õrn toon - roosakas. Kas on võimalik, et tegemist on vere sisaldusega spermas? Kui jah, siis mis võiks olla probleemiks ning lahenduseks?
Urineerimisehäireid ei ole, valu samuti mitte.
Suured tänud ette

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

On võimalik. kui tegemist ühekordse leiuga, siis ei tasu muretseda. Kui püsiva probleemiga, siis tasuks kindlasti tulla meestekliinikusse uuringutele. Põhjuseid on palju, sagedasemad neist seotud eesnäärme või seemnepõiekeste põletiku ja selle järelnähtudega.
Edu soovides
Margus Punab