Looduslik potentsi parandav toidulisand 40-le 10.02.09 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olete hiljuti selle teema kohta vastanud ja maininud, et 40-le vastaksite teises võtmes. Olengi siis 40-ks saanud ja tahaks teiepoolset hinnangut apteekides müüdavate sarnaste toodete(n. Prelox jne) kohta. Otseselt kriitilist muret veel pole aga alati on ju kasulik ennetada(kui muidugi võimalik) probleeme. Selge, et ega 20-se jõudu tagasi saagi, samas pole 40 muidugi veel ka mingi vanus. Kurdan selle üle, et seemnepurske surve on väiksemaks jäänud ja mõnikord ka töökorda seadmine võtab aega. Oleme 21 aastat abielus, eks seegi mõjutab, mingit kõrvalsuhet pole ja teada seegi, et peaks rohkem sekselu rikastama aga töö ja muud toimetused ju ka...Seega küsikski, et kuidas(ja kas) sellised toidulisandid mõjuvad? Igasugust keemiat ei taha sisse süüa aga kui oleks sellist toonust parandavat toidulisandit, siis oleks info eest teile tänulik.
Lugupidamisega,
R.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Inimese keha muutub vanusega. Muutub, aeglustub, ka seksuaalne reaktsioon. Areng liigub kvantiteedilt kvaliteedile. Kirjeldatud muutused on vanusele tüüpilised. Esmalt soovitakin hoopis eesnääret kontrollida, sest seemnepurske surve on paljus just selle organi tervisega seotud. Prelox (vabalt kättesaadavaid analooge ma küll ei tea) on hea vahend algavate erekstioonihäirete puhul. Parandab veidi erektsiooniprotsessi eest vastutavate lihasrakkude töövõimet.
Edu soovides
Margus Punab