küsimus 03.11.08 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 27-aastane ja abielus, seega ei kasuta kaitsevahendeid, naisel tabletid.
Paari nädala eest vahekorra ajal juhtus väike "apsakas", erutunud peenis ei jõudnud väikse nihke tõttu tuppe vaid sellest mööda ja põrkus(justkui vastu seina). Peale seda peenisepea all rõngasjas moodustis, tundub turse moodi, valu ei tee, igapäevaselt ei häiri, kuid katsudes on tunda, eritisi pole. Millest võib olla taoline probleem tingitud? Kas on võimalik mingi haigus, vb naiselt või siiski on põhjus selles "apsakas"?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Raske aru saada. Loodan, et eesnahk liigub ja pole tegemist peenise pea taha jäänud eesnaha tursega. Kui see probleem, siis peaks kiiresti erakorralise meditsiini osakonda pöörduma. Muul juhul tõesti ilmselt tegemist traumast tingitud tursega. Kui probleem peale 7. päeva ikka püsib, siis tasuks ennast hääle meestearstile ette näidata.
Edu soovides
Margus Punab