peenise mõõtmed ja erektsioon 31.08.08 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, olen üle 40, eluaeg aktiivselt suguelu elanud mees. Viimasel ajal harvem ning olen täheldanud peenise mõõtmete mõningast vähenemist nii erektsiooni seisundis kui mitte, kohati on olnud ka erektsiooni häireid. Kas selline probleem võiks olla tingitud vererõhu tõvest, vastavatest ravimitest? Kas on olemas reaalselt toimivaid ravimeid peenise mõõtmete suurendamiseks(taastamiseks)?
P.S. Internet on sedasorti pakkumisi täis!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kõik, mis pidevalt ei tööta läheb vähehaaval rooste...
Loen välja üldise seksuaalsuse languse või suhteprobleemid. Mõlemad on lahendatavad. Usun, et tegelema peab põhjuse mitte tagajärjega. Eriti veel siis, kui põhjus tekitab alaväärsustunnet, mille üheks väljenduseks see peenise suuruse mure kipub olema.
Peenise suurendamiseks reaalselt toimivaid pille olemas ei ole. Lahendage tegelik probleem ja pseudoprobleem kaob iseenesest.
Edu soovides
Margus Punab