Tükk munandi ja munandimanuse vahel 17.12.01 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,

Avastasin oma mehel vasakul munandil imeliku ümmarguse tüki, mis on munandi allpool osas nagu munandi ja munandimanuse vahel. Kas see võib olla mingi kasvaja. Mees on ise hirmul ja mõtleb juba hirmsaid asju, kuid ei oska kuskile arsti juurde pöörduda.

Tänan

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui olete leidnud muutuse munandis, tuleks seda tulla meestearsti juurde näitama. Enamikul juhtudel pole tegemist pahaloomulise kasvajaga, kuid alati on vaja kõige halvemad haigused välistada.

Meestearsti poole võib pöörduda ka ilma perearsti saatekirjata.

Edu soovides

Margus Punab