peavalu peale vahekorda 17.12.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere!
mul on selline küsimus et kas see on normaalne et mu partneril tekivad vahetult peale vahekorda peavalud, ta ütleb et need on nagu pohmell peale suurt joomist. Mida me peaksime ettevõtma?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ei see ei ole normaalne. Esmalt võite proovida võtta tund enne vahekorda kas tablett ibuprofeeni või aspiriini. Samaaegselt soovitaksin konsulteerida ka neuroloogiga - selline peavalu võib olla ka mõne neuroloogilise haiguse esmaseks nähuks. Kui kumbki soovitustest probleemi ei lahenda, siis tasub üles otsida hea meestearst.
Edu soovides
Margus Punab