herpese rohud 08.11.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

tervist!
mul on vist herpes. peenise eesnaha all on sellised punased villid :S
et ma lugesin et on olemas mingi tablett ravi. ja et palju need tabletid maksavad ja kas neid saab apteegist ilma retsepita?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Punased villid võivad tõesti olla ka herpese tunnuseks. Siiski on ka palju muid haiguseid, mis võivad neid nähte anda. Herpese ravimeid saab vaid retseptiga ja kuna ravi on pikaajaline ja üsna kallis (10 päeva üle 200 EEK), siis soovitan siiski esmalt põhjust täpsustavad uuringud läbi teha. Külastage meestekliinikut.