peenise kasvaja 01.11.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

olen avastanud eesnaha all,peenise peal valge koe.välja näeb nagu närvirakkude kogumik.olen 18 aastane ja see tekitab juba väikest hirmu.Ei oska ise kah midagi arvata sellest,pole peenise kasvajat ise näinud.Ehk oskate anda nõu,ette tänades Priit!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Vaevalt, et see kasvja on. Soovitan külastada noorte nõustamise kabinetti või meestearsti. Ilma muutust nägemata tarka nõu anda ei saa.
Edu soovides
Margus Punab