Peenis vahekorra ajal tundlik 07.09.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Selline probleem, et peenis on vahekorra ajal natuke valulik ja tundlik. rohkem kui poolaastat tagasi oli sama probleem. Käisin meeste arstijuures, kus kirjutati välja antibiootikume. Pärast seda läks paremaks. kahtlustan et sama probleem tagasi jälle. Partneril tekkisid ka pärast, minu tundlikkuse kurtmist probleemid. Kurdab et puhastus v valge voolus mis tleb ei ole seda värvi mis enne. Äkki oskaksite nõua anda milles probleem võib olla ja kuidas käituda, kuhu pöörduda.
Ette tänades.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tuleks pöörduda korraliku meestearsti poole. Ilmselt on tegemist mingi kroonilise põletikuga, mille põhjus tuleb üles leida ja välja ravida.
Edu soovides
Margus Punab