Päraku ümbrus veritseb 19.03.01 / Meestearst

Külastaja küsib:

Päraku ümbrus veritseb,perearst saatis kontrolli:selgus,et vähki ei ole seejärel kirjutas salvi ja küünlaid.Peale kuuri pole midagi muutunud,veritseb edasi. Mida teha?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Täpsemaks vastamiseks on infot liiga vähe. Oma probleemile saate parima lahenduse pöördudes Tallinna Pelgulinna Haigla proktoloogia osakonda, kus tegeldakse spetsiaalselt just selle piirkonna haigustega.