eesnahk ei käi maha 09.03.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen 35, eesnahk ei ole kunagi maha käinudki. See on tekitanud kord mõne aasta tagant küll põletikke, kuid muid komplikatsioone pole olnud. Suguelu seganud eriti pole, kuid siiski sooviksin seda korrigeerida. Kus ja kuidas on see võimalik. Kas eesnahk tuleks täielikult ära lõigata (nn. ümberlõikamine) või saaks lihtsamini?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Operatsiooni optimaalse meetodi üle saab arutada peale teie läbivaatust. Ise eelistan plastilisi, eesnahka säilitavaid operatsioon. Samas on nende oppidega veidi suurem tüsistuste risk.
Edu soovides
Margus Punab