Seenhaigus 09.02.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere. Olen meesterahvas. Kui mu partneril on tupeseen, siis kuidas see mul avaldub? Me ravime juba pikka aega, aga ikka tuleb ta tagasi! Ette tänades.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui naisel on probleemiks krooniline sugutrakti põletik, siis tuleks põletiku suhtes alati uurida ka meest.
Seen on tegelikult mikroobide tasakaalu häire tagajärg mitte põhjus ja enamasti meestel otseseid kaebuseid ei põhjusta. Vahel kaebavad mehed siiski vahekorrajärgselt tekkiva eesnaha ärrituse või punetuse üle, mis enamasti päeva-paariga taandub.
Soovitan tulla vastuvõtule. Optimaalse uuringuskeemi kohta leiate info portaali sektsioonist Tasub teada / Uuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab