on see süüfilise tunnusmärk? 27.01.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mul on ühel jalapoole üleval suguelundi kõrval punased laigukesed (mitte palju) sellised krobelised...ja juba 2-3 kuud. Vahepeal kaob ära mingi pooleks aastaks ja siis ilmub uuesti. Kas ma peaksin arsti juurde minema kontrollima? NB! olen ka doonor, kas seal kontrollitakse verd põhjalikult?

ette tänades, Marek

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Veretestid selle muutuse kohta küll midagi ei ütle. Ilmselt on probleem tingitud naha seenpõletikust, mida on edukalt võimalik ravida kreemidega. Pöörduge meestearsti või nahahaiguste arsti vastuvõtule.
Edu soovides
Margus Punab