Laigud kehal ja suguti peal 21.01.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, viimase poole aasta jooksul on tekkinud ülakehale kuivad/karedad ca 1cm läbimõõduga laigud. Samuti sugutipeale (eesnaha alla), väiksema läbimõõduga nagu vesised laigud. Et alguses oli tegemist paari üksiku laiguga, ent nüüd neid rohkem, siis muutun murelikuks. Kas lööbed sugutipeal ja kehal võivad olla omavahel seotud, millest tingitud ja millega tegemist? Tänan!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui lõõbed on sarnased ja tekkimine ajalt ja kulult samasugune, siis võib tõesti olla selge seos. Soovitaksin sama küsimus esitada nahahaiguste arstile, või ehk veel targem pöörduda otse vastava eriala spetsialisti vastuvõtule.
Edu soovides
Margus Punab