eritis peenisest 09.01.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tihti tuleb kakal käies peenisest sperma taolist eritist? Samuti on probleeme erektsiooniga. Vahekord kestab tavaliselt kuni minut ja siis juba lõpetan?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui on sellised mured, siis võib abi saada meestearsti käest. Üheks võimalikuks põhjuseks on eesnäärme põletik. Täpsema info selle haiguse kohta leiate varasematest vastustest.
Edu soovides
Margus Punab